Alternative content

Get Adobe Flash player

 HAKKIMIZDA

              ALPAY SÜRÜCÜ KURSLARI  Kurucu-Müdürümüz  Efkar ALPAY tarafından Uzun yıllar önce kurulmuş olup İstanbulun ve Yalovanın En kaliteli ve en başarılı sürücü kursudur.Kurucu-Müdürümüz Efkar ALPAY uzun yıllardır sürücü kurslarında Direksiyon Öğretmeni,Trafik ve Çevre Bilgisi Öğretmeni,Müdürlük ve kuruculuk yapmış olup aynı zamanda ileri sürüş teknikleri uzmanıdır.Yılların bilgi ve tecrübesi ile ALPAY Sürücü Kurslarını hayata geçirmiştir.

                     Kurumlarımızın en önemli prensibi disiplin içerisinde ve işimizin ciddiyetini bilerek SAĞDUYULU-DONANIMLI VE BİLİNÇLİ sürücüler yetiştirmektir.

             Kadıköy Bağdat caddesi Şaşkın bakkalda bulunun şubemiz ve Yalova Merkezde bulunan kendi binamızda verdiğimiz hizmetle ONBİNLERCE kişi ehliyet sahibi yaptık ve  kalite de kendimizle yarışmaktayız.Sıfır km Nissan JUKE'larla ve CABRİO araçlarla direk trafikte başlayan eğitimimizle adaylarımızı trafiğe en kısa sürede adapte etmekteyiz.
          

Unutulmamalıdırki hiçbir başarı tesadüf değildir.

Kursumuzdan mezun ettiğimiz adaylarımız mutlaka trafiğe çıkabilmekte iyi birer sürücü olabilmektedirler.Eğitim araçlarımızın ve sınıf donanımlarımızın kalitesi eğitime verdiğimiz önemi ortaya koymaktadır.

''BİZ ÇOK İYİ BİLİYORUZKİ SİZ VARSANIZ BİZ VARIZ ,SİZ YOKSANIZ BİZDE YOKUZ''Bu bilinçle hareketle iyiki varsınız ve sizlere hizmet etmekten onur duyarız.

 Online Kayıt
Ad Soyad
Mail
Telefon
Kursumuza mesajınız

Alternative content

Get Adobe Flash playerÖZEL ALPAY MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU

Merkez Tel : 0226 811 07 07 | Şaşkın Bakkal Şube Tel : 0216 355 44 02
Fax :   0226 811 23 24| Gsm: 0532 326 89 22

Mail: bilgi@alpaysurucukursu.com.tr
Bizi Google+ üzerinde bulun